Молитва в переддень свята

Сьогодні, 13 жовтня, напередодні Покрови та Дня Захисника України в Михайлівському Золотоверхому соборі столиці відбувся молебень за те, щоб Господь допоміг у боротьбі з агресором та зберіг незалежність нашої держави. На молитву до головного київського монастиря завітало близько трьохсот нацгвардійців на чолі з командуванням. До Пресвятої Богородиці, архістратига Божого Михаїла та всіх українських святих разом з численними військовими молилися військові священики Київського патріархату, які опікуються підрозділами Національної гвардії України, а також монастирська братія на чолі з намісником архієпископом Вишгородським Агапітом. 

До свята Захисника України, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, головний військовий священик НГУ прот. Іван Михайлишин нагородив Командувача Національної гвардії України генерал-полковника Юрія Аллерова високою нагородою УПЦ Київського Патріархату – Орденом святого рівноапостольного Великого князя Володимира ІІ ступеня. 

«Сьогоднішній передсвятковий молебень відбувся за ініціативи військових капеланів Київського патріархату.  І ми вдячні, що керівництво НГУ відгукнулося. Ми молилися не тільки за Національну гвардія, а й за все українське військо», - сказав військовий священик прот. Іван Михайлишин. 

Капелан привітав усіх військовослужбовців, а також своїх побратимів військових священиків України з подвійним святом Покрови та Днем Захисника України, побажав  родинного затишку, добра та достатку, Божого благословення у виконанні і священнослужбових, і службових обовʾязків: «Бажаю усім духовної і тілесної кріпості. Нехай Господь захищає та підтримує усіх захисників нашої неньки України», - побажав капелан.

Завтра у сам день свята по всіх підрозділах НГУ відбудуться богослужіння, які проведуть для військовослужбовці військові священики.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.