Молитва для особливих

29 грудня 2017 року в Синодальній залі Київської Патріархії відбулася зустріч Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України  Філарета з головою Українського товариства глухих (УТОГ) Іриною Чепчиною.

У зустрічі взяли участь директор Культурного центру УТОГ Володимир Гончаренко, сурдоперекладач Ніна Курашова, перший заступник Голови Синодального управління військового духовенства, настоятель Свято-Миколаївського храму на Татарці протоієрей Тарас Мельник та клірик Свято-Миколаївського храму на Татарці ієрей Василь Бурка.

Сторони обговорили важливі питання співпраці Української Православної Церкви Київського Патріархату та Українського товариства глухих у духовній підтримці та допомозі людям, які мають особливі потреби, зокрема глухим та слабочуючим.

Слід відзначити, що з ініціативи кліру Свято-Миколаївського храму на Татарці (м. Київ,  вул. Нагірна, 1) вже з 7 січня 2018 року, починаючи зі свята Різдва Христового, щонеділі буде служитися Божественна літургія з перекладом жестовою мовою. 

Святійший Патріарх Філарет благословив такі заходи та зазначив, що необхідність проведення подібних богослужінь назріла вже давно, а здійснення душпастирського служіння серед людей з особливими потребами, налагодження співпраці між Київським Патріархатом і УТОГ, контакти між Церквою та громадськими організаціями для допомоги такій категорії людей  - це блага, потрібна та корисна для всього українського суспільства справа.

Патріарх Філарет закликав Боже благословення на звершення служіння для людей з особливими потребами.

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами cerkva.info

Пропоновані новини

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»