Молитовна пам'ять

9 жовтня настоятель релігійної громади "Святих жон-мироносиць" смт. Великий Березний ієрей Петро Яким, на місці, де згодом постане величний храм, звершив молебень до Господа нашого Ісуса Христа з проханням про захист українських воїнів, які захищають кордони нашої держави в зоні проведення АТО. Разом зі священиком свої молитви до Господа підносила громада Святих жон-мироносиць, а також ветерани та військовослужбовці АТО.

 

10 жовтня в Чопському прикордонному загоні відбулись заходи присвячені пам’яті третьої річниці загибелі в зоні проведення АТО підполковника Віктора Шепентала та інших спочилих прикордонників, котрі поклали свої життя на вівтар любові до Вітчизни. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, поминальну літію за спочилим очолив військовий священик прикордонного загону о. Сергій Ємець.

Моливта пролунала за участі Командира Чопського прикордонного загону підполковника Юрія Михайлюка,начальника штабу підполковника Сергія Соколовського, особового складу загону та ветеранів АТО.

Опісля на могилі підполковника Віктора Шепентала на кладовищі м. Свалява особовий склад разом з капеланом звершили заупокійну літію. В присутності родини загиблого воїна капелан з військовими взгадали загиблого героя. Поминання завершилися співом "Вічная пам’ять" та хвилиною мовчання на знак пошани усім загиблим воїнам АТО.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Закарпатської єпархії

Пропоновані новини

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .