МОЛЕБЕНЬ НА ГОРІ

На Говерлі капелан Димитрій разом з ветеранами Афганістану та АТО помолився за захисників України

 

9 лютого на горі Говерлі капелан разом з ветеранами війни в Афганістані й Донбасі помолилися за українських захисників. Молебень на найвищій горі України (2061 м) перед іконою Святої Покрови Козацької очолив військовий священик Православної Церкви України Димитрій Присяжний.

Після сходження з вершини гори присутні разом з капеланом згадали всіх побратимів - загиблих на чужій і своїй війні. Духовно-патріотична проща була здійснена представниками Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та АТО і представниками Української асоціації інвалідів АТО на згадку річниці виводу радянських військ з Афганістану. 15 лютого 2019 року виповнюється 30 років як радянські військові, серед яких було багато українців, покинули гірські хребти Афганістану.

“Попри небезпеку сходження сніжних лав, неймовірно сильний вітер в горах, кригу на деяких ділянках нашого маршруту це відбулося”, - розповідає капелан Димитрій Присяжний. “Коли вирушаємо з вірою,з молитвою Святою,з такими чудовими побратимами то неможливе стає здійсненним та довершеним”. - підсумував він.

Напередодні сходження на гору Говерлу військовий священик відвідав місто Рахів, на Закарпатті, де благословив всіх працівників районного військкомату на добре служіння Богові і Україні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.