МОЛЕБЕНЬ НА ГОРІ

На Говерлі капелан Димитрій разом з ветеранами Афганістану та АТО помолився за захисників України

 

9 лютого на горі Говерлі капелан разом з ветеранами війни в Афганістані й Донбасі помолилися за українських захисників. Молебень на найвищій горі України (2061 м) перед іконою Святої Покрови Козацької очолив військовий священик Православної Церкви України Димитрій Присяжний.

Після сходження з вершини гори присутні разом з капеланом згадали всіх побратимів - загиблих на чужій і своїй війні. Духовно-патріотична проща була здійснена представниками Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та АТО і представниками Української асоціації інвалідів АТО на згадку річниці виводу радянських військ з Афганістану. 15 лютого 2019 року виповнюється 30 років як радянські військові, серед яких було багато українців, покинули гірські хребти Афганістану.

“Попри небезпеку сходження сніжних лав, неймовірно сильний вітер в горах, кригу на деяких ділянках нашого маршруту це відбулося”, - розповідає капелан Димитрій Присяжний. “Коли вирушаємо з вірою,з молитвою Святою,з такими чудовими побратимами то неможливе стає здійсненним та довершеним”. - підсумував він.

Напередодні сходження на гору Говерлу військовий священик відвідав місто Рахів, на Закарпатті, де благословив всіх працівників районного військкомату на добре служіння Богові і Україні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.