МІЖНАРОДНІ НАВЧАННЯ

Українські капелани розпочали навчання в Канаді

 

Капелани Синодального управління військового духовенства у складі української делегації прибули до Канади задля участі в Курсах розвитку капеланів

Як повідомляє капелан Святослав Юрків, першого дня відбулося знайомство учасників курсу з адміністрацією школи Pigeon, де й будуть відбуватися міжнародні навчання, та з курсом, який пропонується пройти спільно військовим та капеланам. Капелани оглянули територію школи, де розміщено два храми - протестантський, де служать капелани різних протестантських течій, та римо-католицький.

«На початку відбулася презентація кожним учасником курсу особисто англійською. Визначені основні сподівання від курсу та питання, відповіді на які ми очікуємо отримати від наших канадських друзів. Разом з тим, l/c-l PIGEON зазначив про значимість українського досвіду військового капеланства, набутого під час бойових дій на сході України. Під час перерв активно знайомимось та спілкуємося з колегами», - повідомляє Відділ взаємодії з військовими капеланами Центру МПЗ ЗС України

 «Метою навчання є дізнатися як працює система капеланського служіння в Канаді, щоб ми мали змогу кращі моменти застосувати кожен у своїй державі, а також побудувати мости дружби між капеланами різних країн. Вже після першого дня навчання можу сказати, що українська система за структурою мало чим поступається канадській. У кожного свої особливості, пізнаючи які кожен з нас стає кращим», - ділиться своїми враженнями на своїй сторінці у Fb капелан Святослав.

До міжнародної поліконфесійної групи увійшли 3 капелани з Південної Кореї, 2 з Республіки Кот-д'Івуар (Африка) та 5 наших земляків, про яких ми повідомляли раніше.

Спільні міжнародні навчання триватимуть до 14 лютого. Про подробиці капеланських курсів та здобутий ними досвід можна дізнатися на офіційній сторінці сайту СУВД.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .