Міжнародна співпраця

Синодальне управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату публікує офіційне видання церковного бюлетня Ставропігійної парафії Святителя Миколая УПЦ Київського Патріархату в м. Філадельфія (США) в якому міститься фото-інформаційний звіт про співпрацю з СУВД в частини підтримки розвитку військового духовенства.

Доступ за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1ydTavsRcCdcigIogYmGJJCdmttBs7_R4/view

Довідково: В рамках міжнародної співпраці Синодальним управлінням військового духовенства УПЦ Київського Патріархату спільно з настоятелем Ставропігійної парафії Святителя Миколая (м. Філадельфія) прот. Богданом Згобою було реалізовано проект "Підрясник для капелана", в рамках якого, було безкоштовно забезпечено підрясниками темно-оливкового кольору військових священиків (капеланів), що перебувають на посадах в ЗСУ, НГУ, ДПСУ.

Разом з цим, засновник благодійної фундації "TIP" та віце-президент парафії Святителя Миколая (м. Філадельфія)- Сюзан Гузь під час свого візиту до м. Київа передала в безкоштовне користування Синодальному управлінню військового духовенства УПЦ Київського Патріархату сучасні мателіально-технічні засоби (комп'ютери, фото-відео апаратуру та інше).

Синодальне управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату дякує партнерам за допомогу в розбудові служби військового духовенства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .