МІСІЯ КАПЕЛАНА

Капелани ОК "Північ" говорили про свою місію у війську

 

15 квітня Перший заступник голови СУВД протоієрей Тарас Мельник провів робочу зустріч з капеланами підрозділів оперативного командування «Північ», що знаходиться у місті Чернігів. 

Капелани є свідомими громадянами країни, тому їх гостро турбує майбутнє їхньої місії. Священики висловлюють сподівання, що вектор розвитку, який заклала Православна Церква України для капеланів, зможе бути реалізований в державі та отримає гідну підтримку владних мужів. 

Головним питання, розглянутим під час бесіди, стало усвідомлення перспективи законодавчих ініціатив Православної Церкви України щодо врегулювання діяльності військових капеланів у Збройних Силах України, що дозволить оптимізувати місійну діяльність священиків у війську. Отець Тарас Мельник розповів своїм колегам про шлях, котрим повинна рухатися держава у даному питанні. Він висловив сподівання, що у найближчий термін парламент прийме відповідний закон, який захистить військових священиків із правової точки зору, а також буде вирішене питання щодо фінансування капеланської діяльності.

Підсумовуючи розмову, капеланами було визначено головні напрямки подальшої співпраці з військовими України. 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».