МІСІЯ КАПЕЛАНА

У Львові говорили про роль військового капелана у житті військовослужбовця

 

У 58 Будинку офіцерів Львова говорили про місію капелана. З цього приводу відбувся круглий стіл на тему «Роль військового капелана у житті військовослужбовця». Учасники дискутували на тему особливостей душпастирської роботи у підрозділах армій світу, ролі священників у моральній стійкості військовослужбовців, подоланні ними страху, опіки над солдатами перед, під час і після бою.

Участь в заході взяли курсанти Національної академії сухопутних військ, студенти львівських ВНЗ, представники ЗМІ та волонтери-психологи, що працюють із ветеранами АТО/ООС.

Тонкощами професійної діяльності з учасниками круглого столу поділилися військовий капелан тренувальної місії Збройних сил Канади, відомої як операція «ЮНІФАЄР», отець Іван Нагачевський; військовий капелан «Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи — «Україна» підполковник армії США Клей Селмела; військовий капелан 80-ї ОДШБр ДШВ ЗС України, отець Андрій Дуда; військовий капелан, священник Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, отець Тарас Михальчук.

 

 

 

Прес-цент СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»