"МИР ВАМ"

На львівщині капелан ПЦУ благословив українських миротворців

 

3 грудня в місті Новий Калинів, що на Львівщині, відбулися урочистості з нагоди ротації особового складу українського національного контингенту Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго.

З напутніми словами до побратимів звернулися командир 11-ї ротації 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України та духовний наставник вертолітників – настоятель храму ПЦУ рівноапостольного князя Володимира капелан Ярослав Фабіровський.

« Мир вам» — такими словами священник завершив свою проповідь та окропив кожного військовослужбовця освяченою водою.

Виступаючи перед присутніми полковник Мухаммад Буланбаєв наголосив на тому, що кожен, хто подолав етапи відбору та своїм вмінням й сумлінністю виборов представляти українську державу в далекій африканській країні є гідними її синами.

– Переконаний в тому, що наша ротація продовжить традиції сотень наших побратимів, які виконували завдання на далекому континенті. Своїм завзяттям у службі вони здобули заслужену повагу з-поміж контингентів Місії ООН, а невтомною роботою – у цивільного населення. Вірю, що всі поставлені перед нами завдання будуть виконанні бездоганно, адже для цього у нас все є – фаховість, психологічна стійкість та фізичний гарт, – наголосив полковник Мухаммад Буланбаєв.

Після урочистого шикування більше сотні військовослужбовці першої групи українських миротворців вирушили до Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату