ДЕНЬ АРХІСТРАТИГА

У столиці відзначили свято небесного воїнства

 

Ось і завітало до нас перше традиційне українське зимове свято з цілої плеяди урочистостей, котрих так чекають українці. Свято, яке є ключем або ж дверима, що вводить у різдвяний період. Ми знову славимо Архістратига Сил Небебесних Михаїла, а разом з ним і всі воїнства безтілесні.

Для капеланів Архангел Михаїл має особливе значення, адже саме його постать зображена на гербі Синодального управління військового духовенства. Його вогневидна постать віднедавна красується на капеланських шевронах. Михаїл є провідником небесного воїнства, а разом і захисником земного - того воїнства, яке за прикладом ангелів бореться проти неправди і насильного розділення, бореться проти ворога, котрий воліє ділити та володарювати над пограбованими чорноземами нашого батьківського краю.

Головні урочистості з вшанування небесних захисників відбуваються у Михайлівському Золотоверхому соборі столиці. Разом з головою СУВД митрополитом Іоаном (Яременком) тут молиться перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник, а також і капелани, котрих запросив до спільної молитви намісник обителі архієпископ Агапіт (Гуменюк).

Очолює сьогонішнє торжество Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.  

З великою приємністю повідомляємо, що до спільної молитви з українським єпископатом приступив особливий та почесний гість з Чехії - єпископ Шумперкський Ісая (вікарій Оломоуцько-Брненської єпархії Церкви Чеських земель і Словаччини). Присутність високоповажного гостя передбачає встановлення євхаристійного спілкування з Церквою Чеських земель і Словаччини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО