Меморіал офіцерам-звязківцям

Сьогодні, об 11 годині, відбулося відкриття меморіалу загиблим в #АТО офіцерам-зв'язківцям у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації.
У заході взяли участь: Заступник начальника Генерального штабу #Збройних_Сил_України генерал-лейтенант Сергій Бессараб, Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації полковник Степаненко Євген Олександрович, Голова Печерської районної у місті Києві державної адміністрації Мартинчук Сергій Олександрович, рідні загиблих офіцерів та курсанти.
Заступник Голови Синодального управління військового духовенства прот. Тарас Мельник відслужив панахиду за загиблими офіцерами-зв'язківцями та освятив меморіал. 
"Ми мусимо не просто пам'ятати наших героїв, а молитовно пам'ятати. Висловлюю вдячність Генеральному штабу, та керівництву інституту пам'ятати героїв і формувати нову Україну і молоде покоління офіцерів-зв'язківців. Закликаю Вас Боже Благословення, а сім'ям загиблих героїв - терпіння витримки здоров'я і миру. Слава Україні!" - такими словами звернувся отець Тарас до присутніх.
На завершення заходу, із вдячність і шаною до загиблих виступив дует заслужених артисток України Іванни Котяш та Наталії Садовської.

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .