Меморіал офіцерам-звязківцям

Сьогодні, об 11 годині, відбулося відкриття меморіалу загиблим в #АТО офіцерам-зв'язківцям у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації.
У заході взяли участь: Заступник начальника Генерального штабу #Збройних_Сил_України генерал-лейтенант Сергій Бессараб, Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації полковник Степаненко Євген Олександрович, Голова Печерської районної у місті Києві державної адміністрації Мартинчук Сергій Олександрович, рідні загиблих офіцерів та курсанти.
Заступник Голови Синодального управління військового духовенства прот. Тарас Мельник відслужив панахиду за загиблими офіцерами-зв'язківцями та освятив меморіал. 
"Ми мусимо не просто пам'ятати наших героїв, а молитовно пам'ятати. Висловлюю вдячність Генеральному штабу, та керівництву інституту пам'ятати героїв і формувати нову Україну і молоде покоління офіцерів-зв'язківців. Закликаю Вас Боже Благословення, а сім'ям загиблих героїв - терпіння витримки здоров'я і миру. Слава Україні!" - такими словами звернувся отець Тарас до присутніх.
На завершення заходу, із вдячність і шаною до загиблих виступив дует заслужених артисток України Іванни Котяш та Наталії Садовської.

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату