МЕДИКИ РЯТІВНИКИ

У Золотоверхому відзначили визначних нейрохірургів

 

11 червня відбулася зустріч намісника Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископа Агапіта (Гуменюка) з відомим канадським нейрохірургом, головою Дослідницького центру онкології Артура і Соні Лабатта (Канада) Джеймсом Руткою та завідувачем Вiддiлення функцiональної нейрохiрургiї Інституту нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова НАМН України доктором медичних наук Костянтином Костюком. На зустрічі також побував Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник та Президент Укрінюрколегії Микола Павлов

Канадського лікаря українського походження Джеймса Рутку називають найкращим у світі дитячим нейрохірургом, до якого вишиковується довжелезна черга на консультації і операції. Але у своєму щільному графіку він знаходить час, щоб раз на рік приїхати до України і врятувати життя кількох важкохворих українських дітей. 

Архієпископ Агапіт від імені Митрополита Київського і всієї України Епіфанія подякував визначним лікарям за розвиток медицини в Україні та відзначив Благословенними грамотами з відзнаками.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".