МАЛЕНЬКА ДАТА

30 днів "Слова капелана" на Армія FM

 

 

Сьогодні маленька дата для всіх нас, про яку варто сказати. Рівно місяць, як на хвилях військового радіо Армія FM в ранковому шоу «Рота підйом» можна слухати промови капеланів нашої Церкви. 30 днів поспіль кожного ранку о 9.30 капелани розповідають про святого дня, моральні аспекти особистості та подають погляд Євангелія на питання сучасності. Хто ж не мав можливості прослухати включення в зазначений ранковий час, ми публікуємо записи капеланів з радіо на сторінці СУВД в Facebook.

Дякуємо колективу радіо Армія FM за добру ініціативу. Нехай нашими спільними зусиллями ми станемо будівничими мостів діалогу між громадянами нашої красивої країни.

Армія FM є першою військовою радіостанцією незалежної України. Мовлення ведеться як в мережі Інтернет, так і через супутник, а також деяких містах у FM-діапазоні. Цільова аудиторія — українські солдати, що перебувають у зоні ООС. В процесі мовлення надається інформація про діяльність української армії, обговорюються потреби військових у зоні ООС, звучать привітання українським солдатам з мирних територій України, новини, юридичні поради військовим ЗСУ, розповідаються надзвичайні історії про бійців та їхніх командирів, звучить також музика — українська та закордонна, причому на українську припадає більше половини ефірного часу.

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»