МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ДІТОК

У Президентському полку діти військових вчилися новорічного декору

 

17 грудня 2019 року в Окремому президентському полку імені гетьмана Богдана Хмельницького для дітей військовослужбовців відбувся майстер-клас з декорування новорічних пряників, який провели майстрині Леся Мельник та Катерина Лозова.

Пряник – смаколик багатьох народів. За часів Київської Русі це були найулюбленіші ласощі. Пряник – це перш за все витвір мистецтва з багатою символікою, а також солодкий сувенір, який наповнює наші серця радістю.

Програмою майстер-класу стало декорування трьох пряників За словами пані Лесі із декоруванням цієї святкової випічки може впоратися кожен, якщо знатиме певні особливості та залюбки поділилася своїми секретами та вмінням. Діти отримали можливість відчути себе справжніми кондитерами, спробували малювати солодкою глазур’ю власного приготування.

Готовим пряником діти згодом прикрасять свою новорічну ялинку, і він стане не тільки її окрасою, але подарує оселі медово-імбирний аромат. Малюків дуже захопив творчий процес, тому час пройшов непомітно і результат перевершив всі очікування.

Висловлюємо щиру подяку майстриням за проведення майстер-класу, а дітям за уважність та наполегливість.

Завдяки Вашим старанням Новорічний та Різдвяний настрій забезпечений.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу