Лицарі духу

9 грудня для військовослужбовців «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» організував спортивно-патріотичний захід з нагоди Дня Збройних сил України.

Привітали учасників з їх професійним святом: тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини підполковник Олександр Машковський, голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України, старший військовий капелан Тернопільської області прот. В’ячеслав Кізілов та директор Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення – Галина Федорович,  які побажали високого професіоналізму, сили, мужності. Гості побажали учасникам незламної волі, надійного родинного тилу, козацького здоров’я, миру на всій українській землі.

Програма змагань складалася з турніру з міні-футболу, жиму гирі вагою 24 кг, дартсу, згинання та розгинання рук в упорі лежачи.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, виготовленими спеціально для військовослужбовців, кубками, медалями та грамотами від організаторів, а також подарунками від партнерів заходу – магазинів «Патріот» та «Спортландія».

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Тернопіль Наживо

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»