КРОВ, ЯКА РЯТУЄ

7 літрів крові  здав капелан разом з нацгвардійцями для громадян та бойових побратимів

 

Сім літрів крові було здано Капеланом Анатолієм Кусиком і військовослужбовцями Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ, які виконують завдання у районі проведення операції Об’єднаних сил. Кров надійде центральній районній лікарні для станції переливання крові Донецької області.

«Моє завдання як військового священика – нести Слово Боже та завжди допомагати нужденним, коли вони цього потребують. І немає значення чи ця потреба духовна, чи плотська. Хоча для мене така процедура була вперше, але сподіваюсь, що моя кров і милість Господня допоможе тим, хто їх потребує», – розповів військовий священик Анатолій.

Працівники лікарні розповідають, що завжди раді такій донорській допомозі. «Процедура здачі крові не тільки позитивно впливає на організм людини, але й рятує чиєсь життя. Ураховуючи складну ситуацію, яка виникла в нашому регіоні, нам постійно потрібно поповнювати запас компонентів крові, тому що невідомо у який момент і скільки її може знадобитися», – зазначив начальник медичної служби Євгеній Налбат. Загалом, було здано більше ніж сім літрів донорської крові.

 

Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО