Книга пам`яті

6 грудня в залі Пам`яті музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО» відбулась презентація «Книги пам`яті воїнів Дніпропетровщини, загиблих в АТО».

Книга містить поіменний список та короткі біографії загиблих мешканців Дніпропетровщини, що брали участь в російсько-українській війні на Сході України протягом 2014-2017 рр. 

У книзі представлені 496 життєписів загиблих бійців ЗСУ та добровольчих батальйонів, де подані основні біографічні відомості (навчання, роботу, бойовий шлях в зоні антитерористичної операції, місце поховання, нагороди та інформацію про встановлення меморіальних дошок та стел). Видання здійснене за ініціативи депутата Дніпропетровської обласної ради Боняка В.В. та Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького. 

Авторський колектив – співробітники відділу музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО».

Єпископ Дніпропетровський і Криворізький Симеон у супроводі діловода єпархії ієромонаха Ісаакія (Зінкевича) та викладача ДДС протоієрея Ярослава Матюнки взяли участь у події. Разом з матерями полеглих бійців духовенство помолилося за душі спочилих воїнів-захисників Батьківщини.

Перші примірники книги пам’яті в середу отримали родини загиблих бійців-дніпрян. Музейники також пообіцяли розповсюдити видання навчальними закладами та бібліотеками області.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Дніпропетровської єпархії

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».