Книга пам`яті

6 грудня в залі Пам`яті музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО» відбулась презентація «Книги пам`яті воїнів Дніпропетровщини, загиблих в АТО».

Книга містить поіменний список та короткі біографії загиблих мешканців Дніпропетровщини, що брали участь в російсько-українській війні на Сході України протягом 2014-2017 рр. 

У книзі представлені 496 життєписів загиблих бійців ЗСУ та добровольчих батальйонів, де подані основні біографічні відомості (навчання, роботу, бойовий шлях в зоні антитерористичної операції, місце поховання, нагороди та інформацію про встановлення меморіальних дошок та стел). Видання здійснене за ініціативи депутата Дніпропетровської обласної ради Боняка В.В. та Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького. 

Авторський колектив – співробітники відділу музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО».

Єпископ Дніпропетровський і Криворізький Симеон у супроводі діловода єпархії ієромонаха Ісаакія (Зінкевича) та викладача ДДС протоієрея Ярослава Матюнки взяли участь у події. Разом з матерями полеглих бійців духовенство помолилося за душі спочилих воїнів-захисників Батьківщини.

Перші примірники книги пам’яті в середу отримали родини загиблих бійців-дніпрян. Музейники також пообіцяли розповсюдити видання навчальними закладами та бібліотеками області.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Дніпропетровської єпархії

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .