Каплиця для прикордонників

1 листопада єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій відвідав військову частину, у якій дислокується Бердянський прикордонний загін.На території частини владика Фотій освятив новозбудовану каплицю на честь Святого Миколая Чудотворця. Архиєрею співслужив старший капелан Запорізької єпархії, благочинний Бердянського району прот. Степан Вилущак та духовенство Бердянського і Токмацького благочинь.

Це як народження дитини, – розповів настоятель каплиці, капелан отець Степан Вилущак. – Ми створили одне з місць, де будуть славити ім’я Господнє. Ми разом з прикордонниками планували побудувати церкву кілька років тому – до війни. Реалізували свої задуми лише в цей час за допомогою наших меценатів, дай їм Бог здоров’я, – з посмішкою на обличчі згадує священнослужитель.

Ідею військових капеланів вдалося втілити в життя завдяки підтримці народного депутата Олександра Пономарьова та бердянських промисловців. До слова, народний депутат і підприємство «Бердянський райагропромснаб» завжди допомагають захисникам країни: раніше промисловці ремонтували техніку прикордонникам, тепер – побудували каплицю.

Під час урочистого відкриття та освячення каплиці на честь Святого Миколая Чудотворця було присутнє військове керівництво, народні депутати Олександр Пономарьов та Сергій Валентіра, губернатор Запорізької області Костянтин Бриль та представники місцевої влади.

Сподіваюсь, ця каплиця полегшить тягар такої непростої, але дуже потрібної прикордонної служби, – звертаючись до прикордонників, сказав Олександр Пономарьов. – Адже завдяки вашим зусиллям люди нашого мирного міста можуть спати спокійно.

Під час урочистостей нардепи передали прикордонникам державні нагороди від Президента України Петра Порошенка. Також командир Бердянського прикордонного загону Олександр Мартинюк вручив представникам влади нагороди за постійну підтримку військових.

 

 

 

 

 

 

 

 

Преc-центр СУВД

За матеріалами Запорізької єпархії

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».