Каплиця для гвардійців

9 лютого 2018 року у Шостці на Сумщині освятили храм-каплицю на території військової частини 3022 Національної гвардії України.

Освячення нового храму на честь Пресвятої Трійці звершив Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) разом з архієпископом Сумським і Охтирським Мефодієм та військовими священиками Київського патріархату. Разом з капеланами молилися військовослужбовці в\ч 3672 (м.Охтирка) та 58-ї бригади ЗСУ,  їхні рідні, котрі й стануть тут першими прихожанами.

На відкриття храму завітав міський голова Шостки Микола Нога, міський голова Конотопа Артем Семеніхін, головний капелан НГУ прот. Іван Михайлишин, клірики Сумської єпархії, прихожани храму Покрови Пресвятої Богородиці та військовослужбовці в/ч 3022.

Після освячення храму-каплиці Пресвятої Тройці відбулася святкова Божественна літургія.
 
Військовий священик шосткинського полку протоієрей Сергій, настоятель нової каплиці, подякував всім присутнім за участь у спільному богослужінні та закликав якомога частіше відвідувати церкву.

Начальник служби з питань військового духовенства Головного управління Національної гвардії України полковник Олександр Іздебський розповів, що відкриття та оздоблення каплиць у військових частинах схвалюються і підтримуються керівництвом Національної гвардії. «Ми каплиці відкриваємо і, дай Бог, і надалі будемо відкривати», - наголосив полковник.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .