КАПЕЛАНСТВО В УКРАЇНІ

Голова СУВД зустрівся з нардепом Сергієм Рудиком

 

19 лютого Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) та Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник зустрілися з народним депутатом Сергієм Рудиком. Під час бесіди було обговорено низку питань, пов’язаних з розвитком діяльності військових капеланів у силових структурах України та законодавчими ініціативами, що покликані оптимізувати роботу капеланів у правовому полі держави.

Своїми враженнями після зустрічі з головним капеланом України на своїй сторінці у Fb поділився нардеп Сергій Рудик:

«В 5 річницю початку збройної агресії Росії проти України, на запрошення Митрополита Іоана (Яременка), відвідав Синодальне управління військового духовенства Православної Церкви України.

Мало хто знає, але саме капелани СУВД (а таких станом на 2018 рік було понад 300) здійснюють душпастирську роботу у підрозділах ЗСУ, Нацгвардії та Держприкордонслужбі, які беруть безпосередню участь у операції Об'єднаних сил. Саме капелани допомагають нашим воїнам зберегти "людяність в людях" , адже на війні доводиться бачити всякого!

Із моменту утворення Православної церкви України низка релігійних організацій мають пройти непростий юридичний шлях свого перетворення. Так сталося із СУВД, яке ще донедавна було Синодальною установою УПЦ КП. Тож разом із Владикою Іоаном та його першим заступником прот. Тарасом Мельником обговорили питання юридичної трансформації управління, а також супутні матеріально-технічні й організаційні питання діяльності.

Вірю, що об'єднавши наші зусилля та з Божою поміччю наша армія і наша віра будуть непохитними перед будь-яким ворогом!»

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату