Капелани на полігоні

30 червня 2017 року на ужгородському полігоні розпочалися військові навчання для підрозділів територіальної оборони. Участь у відкритті навчань взяли: секретар Закарпатської єпархії прот. Сергій Ємець та військовий священик прот. Ігор Войтович. Близько півтисячі резервістів з усієї області опановуватимуть навички оперативного реагування, охорони критичних об’єктів, користування зброєю, знешкодження вибухонебезпечних засобів та надання першої медичної допомоги.

Батальйон сформований не лише з фахових військових, а й з представників органів місцевого самоврядування. Це депутати районних рад, сільські голови, директори та вчителі навчальних закладів.

Навчання відбуваються в умовах максимально наближених до реальних. Солдати проживають у польовому наметовому таборі. Триватимуть навчання 10 днів. Після офіційної частини відкриття навчань до військовослужбовців з настановчим словом звернувся прот. Сергій Ємець наголосив, що Церква завжди молиться за припинення війни на сході України, а також підносить свої молитви за кожного захистника нашої Вітчизни. Після вітального слова священнослужителі окропили військових святою водою.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Закарпатської єпархії

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .