Капелан в АТО

Віддаленість від місць постійної дислокації, від рідних домівок, сімей не стала причиною віддаленості від Бога та духовного збагачення військовослужбовців Національної гвардії України.

На протязі жовтня військовим капеланом військової частини 3028 НГУ отцем Орестом Шпаком були відвідані з молебнем, єлеопомазанням та благословенням місця несення служби гвардійців Західного територіального угруповання.

Військовослужбовці мали змогу індивідуально поспілкувалися з капеланом, обговорити свої найсокровенніші проблеми, поділитися своїми роздумами про Бога.

У день великого свята Покрови Пресвятої Богородиці була звершена Божественна літургія, подячний молебень та виголошене привітальне слово з Днем захисника України.

«У цей святковий день Покрови Пресвятої Богородиці і захисника України вітаю Вас, великих мужів українського народу, які стоять на захисті нашої країни і мужньо виконують свій почесний обов’язок. Зичу Вам твердої непохитної віри, нескінченної любові та Божого благословення на виконання своєї місії», – сказав отець Орест.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Вінницької єпархії

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»