КАНОНІЧНЕ - НЕКАНОНІЧНЕ

Капелан Дмитро Поворотний про інцидент у Дніпрі

 

Днями у Дніпрі набрав обертів новий релігійний скандал з невизнанням таїнства Хрещення над немовлям, здійсненого капеланом Православної Церкви України прот. Дмитром Поворотним. Як стало відомо, священик Московського патріархату відмовився допускати до Причастя двомісячне немовля з причини «неканонічного хрещення». Про це священик заявив бабусі немовляти на її прохання причастити внука. 

Свій коментар з даного інциденту у соцмережі залишив сам капелан Дмитро Поворотний. Він наголошує, що такими необгрунтованими діями священики Московського патріархату відштовхують людей від Церкви:

«Це в Дніпрі, в наш час!
Насправді тут все дуже сумно, і проблема не в тому, що вони досі своє невігластво прикривають словом "канони"- це таке, вже звикли, і хто дійсно знається на канонічному праві, ті знають, що це-відверта брехня і маніпуляція! Не тому, що вони свої внутрішні, політично вмотивовані рішення, ставлять вище Канонів Церкви Христової, це не дивно для "Московського православія". І не тому, що це мене, начебто, ображає- мене це зовсім не ображає, бо я знаю правду. І не тому, що вони ображають людей, дискримінуючи їх по релігійній ознаці, вони це поняття використовують тільки коли кажуть про " ганєнія" на них. І не тому, що це родина воїна, бо вони, воїни, захищають всю Україну, всіх людей, любої віри та ідеології. Головне в тому, що вони відштовхують людей від Церкви Христової, Церкві, яку Спаситель викупив Своєю кров'ю».

Більше про інцидент можна дізнатися з відеорепортажу телеканалу СТБ.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації