Ювілей закладу

Київському професійному коледжу з посиленою військовою підготовкою – 95

 

17 травня Перший заступник Голови Синодального управління військового духовенства прот. Тарас Мельник завітав до Київського професійного коледжу з посиленою військовою підготовкою та притвітав викладацький склад, співробітників та студентів із прекрасною ювілейною датою − 95-річчям від дня заснування цього державного навчального закладу.

Отець Тарас від імені усіх військових священиків України привітав ювілярів зі святом та з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета відзначив достойників високими церковними нагородами.

«Саме представники Київського професійного коледжу з посиленою військовою підготовкою, коли почалася неоголошена агресія Росії по відношенню до України, приймали участь у навчанні військових священиків (капеланів) перших ротацій, а курсанти коледжу допомогли капеланам Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату практичними порадами щодо підбору та носіння однострою», - наголосив капелан.

З 95-річчям існування вітальною адресою привітав колектив ДНЗ «КПК ПВФП»  також і Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко).

"Ви присвятили своє життя шляхетній справі виховання підростаючого покоління. Навчаючи дівчат та юнаків обраним ним професіям, ви передаєте свій безцінний досвід, готуєте до життя, допомагаєте визначитись з цілями у цьому складному, мінливому світі", - сказав митрополит Іоан у своєму вітанні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.