ЮВІЛЕЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЯ

Голова СУВД привітав Блаженнійшого Епіфанія з 10-літтям архієрейської хіротонії

Синодальне управління військового духовенства в особі свого очільника митрополита Іоана (Яременка) від імені військових капеланів вітає Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України із 10-ю річницею з дня архієрейської хіротонії.

У цей святковий день дякуємо Господеві за дар Вашого Першосвятительського служіння та за всі дари, яким Він Вас наділив і які Ви щедро примножили упродовж свого жертовного служіння Богові й Церкві.

Сьогодні ми разом з Вами підносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Богові за те, що покликав Вас на дорогу жертовного життя та служіння в Церкві та для українського народу. 

Просячи у милосердного Господа винагородити Вас сторицею за Ваші старання, складаємо Вам сердечну подяку та виголошуємо похвалу. 

Прийміть наші сердечні вітання, Ваше Блаженство, та побажання великої Господньої ласки у справі вашого служіння. Нехай Божественна благодать Святого Духа допомагає Вам у всіх починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви і рідного народу. 

На многії літа, Ваше Блаженство.
Εις πολλα ετι, Δεσποτα.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.