Юні захисники

Голова СУВД привітав підростаючих захисників України з покровськими святами 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З нагоди відзначення Дня захисника України в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулися урочисті заходи. 

По обіді, 12 жовтня, Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко), відвідавши урочистості в Міністерстві оборони України та Державній прикордонній службі України, завітав до вищого військового закладу.

На початку урочистостей начальник провідного військового закладу держави генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко привітав особовий склад зі святом.

Митрополит Іоан привітав професорсько-викладацький склад і вихованців з чотирма святами, які об’єднують у собі військову доблесть усіх поколінь українських військових, а це свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України, День Українського козацтва та День створення Української повстанської армії.

Митрополит Іоан зазначив, що надання автокефалії покладе край дії впливу такої ідеології яку веде Росія на душі і серця українців, а рішення Константинопольської патріархії було би неможливе якщо б ми не мали потужної армії. «Зараз коли почалася війна, Вселенський патріарх побачив з якою жертовністю наші воїни відстоюють свою державу, побачив, що процес державотворення є незворотній і пішов на цей крк», - сказав митрополит Іоан.

Від імені Святійшого Патріарха Філарета митрополит Іоан нагородив церковними нагородами завідувача методичного кабінету науково-методичного відділу організації, координації та супроводження навчально виховного процесу Оксану Остапець, полковника Засильникова Петра Сергійовича та інших війскових.

Під час урочистостей військові зі сцени свята привітали УПЦ Київського Патріархату та Святійшого Патріарха Філарета з визначними досягненнями на шляху до автокефалії та зазначили, що саме цього дня 10 років тому Патріархом Філаретом було освячено каплиця Покрови Пресвятої Богородиці на території військового університету.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини