Недільна школа

Як у Волновасі працює недільна школа для дітей: фоторепортаж

 

У Волноваському творчому центрі молоді щонеділі проводять заняття на духовні теми. Журанлісти Волноваха.Сity побували у недільній школі і поцікавились, про що тут можуть дізнатися діти.

Недільну школу для дошкільнят влітку 2018-го створив ігумен Макарій, який є військвим священиком і настоятелем храму Святого Миколая Української Православної Церкви Київського Патріархату у Волновасі.

“Мені тут дуже подобається! Священик нам розповідає про Бога, про янголів”, - розповіла Волноваха.City п’ятирічна вихованка школи Тетяна Місіюк.

 

“Я дізнався про церкву, про те, що всіх нас створив Бог. І небо, і Землю, і воду, і сонце, і світло”, - додав шестирічний Олександр Харічов.

 

Прабабуся п’ятирічного Максима Будяковського Людмила щонеділі приводить до школи правнука.

“Я вважаю, що ця школа дуже потрібна нашим дітям, щоб вони знали хто і як створив Землю, щоб вони змалечку знали слово Боже”,- зазначила пані Людмила.

 

За словами ігумена Макарія, недільна школа має бути біля кожної новоствореної церкви.

“Якщо в майбутнє вкладати добрі якості, добро, віру в Бога, то безумовно будемо мати хороші плоди. Дитина, вона, як губка, все вбирає. Вона сприймає і слухом, і зором, і запахом, і всім-всім. Тому на заняттях ми і малюємо, і танцюємо. В ігровій формі я намагаюся прививати любов та добро малечі”, - розповів священнослужитель.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами  Волноваха.City

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.