ЯК ПОБОРОТИ БІЛЬ ВТРАТИ

Капелани СУВД пройшли курси, на яких вони дізналися, як допомагати людям, що втратили близьких людей

 

Представники української громадської організації “Родинне коло”, які співпрацюють з центром по роботі з важкими втратами університетської лікарні Акергус (Гловегія) організували для капеланів, психологів НГУ, та волонтерів чотирьохденний семінар для ведучих по роботі з групами дорослих, які втратили близьких людей. Провела чотириденний семінар (18 - 22 лютого) сертифікований тренер “Родинного кола” Вікторія Кочубей. "Взаємопідтримка допоможе нам всім впоратись з трагедією. Якщо поділитися горем, то його стане вдвічі менше, а якщо поділитися щастям, то воно вдвічі збільшиться" - кажуть психологи Родинного кола.

"Душевна травма, як і рана на тілі, потребує звернення до фахівця. Залишаться шрами, але знайдуться нові сенси в житті та вагомі приводи для того, щоб бути щасливим", - каже капелан Андрій Костур.

Капелани Православної Церкви України Андрій Костур, Федір Мацур, Василь Хомин, Микола Візер отримали сертифікати учасників семінару і зможуть допомагати людям, які втратили близьких людей.

Завдяки Центру по роботі з важкими втратами університетської лікарні Акерсгус, за підтримки Міністерства охорони здоров'я Норвегії і Міністерства закордонних справ Норвегії були перекладені, адаптовані та видані методичні посібники для груп підтримки дорослих, які втратили близьких людей і для груп підтримки дітей і підлітків.

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .