ІНТРОНІЗАЦІЯ

Блаженнійшого Епіфанія інтронізовано на Київський престіл

У Софійському соборі Києва під час Божественної літургії відбулася церемонія інтронізації Блаженнійшого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України на Київський престол. Інтронізація – це урочисте богослужіння, під час якого здійснюється зведення новообраного предстоятеля церкви на його кафедру.

Розпочалася божественна Літургія виголосом ігумена монастиря Ксенофонт Алексіоса. Також присутні Ігумен Ватопедського Монастиря Єфрем.

До урочистої церемонії у Софії прибули перші особи держави, дипломатичний корпус представлений в Україні, іноземні церковні делегації, представники ченців Афону.

За урочистою літургією з високопреосвященими ієрархами молився також голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) разом з капеланом прот. Тарасом Мельником.

Інтронізація митрополита Київського і всієї України Епіфанія довершила процес усталення єдиної помісної Православної Церкви України.

Нагадаємо, 30 січня цього року відбулася державна реєстрація «Релігійної організації "КИЇВСЬКА МИТРОПОЛІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ)" (КИЇВСЬКА МИТРОПОЛІЯ УПЦ (ПЦУ))» (Ідентифікаційний код юридичної особи 42783113).

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО