Ігри нескорених 2018

Капелани благословили патріотичний захід «Ігри нескорених 2018»

 

10 липня в с. Сприня на Львівщині розпочались всеукраїнські військо-спортивні патріотичні «Ігри нескорених», присвячені 74-й річниці утворення Української головної визвольної ради (УГВР).

Цьогорічні «Ігри нескорених» благословили військові священики Самбірського і Старосамбірського благочинь Дрогобицько-Самбірської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату: благочинний Самбірського району прот. Микола Бухній (м. Самбір), прот. Ярослав Фабіровький (м. Новий Калинів), прот. Роман Вовкунович (с. Сприня), прот. Роман Вісьтак (с. Биличі Старосамбірського району), прот. Василь Попович (с. Чайковичі), духівник ігор прот. Іван Грицюк (м. Київ).

«Ігри нескорених» в Самбірському районі відбуваються щорічно з метою залучення активної молоді та школярів до військово-патріотичної гри, виховання в них почуття національної гідності та любові до України, її складної історії. Тому й місцем їх проведення вибрано с. Сприня, в якому в 1944 році була створена Українська головна визвольна рада.

За весь час проведення ігор учасники будуть під постійною духовною опікою капелана СУВД отця Івана Грицюка, який спеціально прибув з Києва і проживає разом з ними. Щодня у змагальному таборі відбуваються ранкові та вечірні молитви, духовні бесіди та настанови.

«Ігри нескорених» триватимуть з 10 по 15 липня. Молодь змагатиметься у спортивних, силових, армійських видах, повстанській пісні тощо. Для учасників таборування будуть проведені показові навчання та презентація військових частин Самбірщини: інженерів-саперів, спеціалістів радіаційного, хімічного та біологічного захисту, авіаційно-вертолітної бригати,¸роботу пошукових собак із виявлення мін та вибухових пристроїв, пригощатимуть стравами, приготовленими на польовій кухні.

Прес-центр СУВД

За матеріалами drogobych-orthodox.info

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.