ХВОРОГО ПРОВІДАТИ

Держсекретар США відвідав храм ПЦУ при Головному військовому клінічному шпиталі

 

31 січня Державний секретар Сполучених Штатів Америки Майкл Р. Помпео відвідав храм Покрова Пресвятої Богородиці при Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» Міністерства оборони України.

Настоятель храму військовий капелан протоієрей Олег Скнар розповів, що за п‘ять років війни через Київський госпіталь пройшло понад 43 тисячі травмованих і поранених на Сході України захисників Батьківщини та висловив надію, що візит гостя такого високого рангу приверне увагу суспільства до того, що війна триває і до шпиталів продовжують надходити «борти».

Виявляючи підтримку бойового духу поранених військовослужбовців Майкл Помпео відвідав їх у палатах клініки травматології разом з головою департаменту військово-медичного управління генерал-майором Ігорем Хоменком, начальником Київського шпиталю генерал-майором Анатолієм Казмирчуком та полковниками Олександром Лашиним і Геннадієм Перовим.

Також начальник клініки травматології полковник Ігор Савка розповів відвідувачам про пацієнтів медичного закладу та перебіг їхнього лікування і реабілітації.

Наприкінці візиту Майкл Помпео висловив протоієрею Олегу Скнарю подяку за гостинність та можливість ближче познайомитися з православною традицією.

 

 

 

 

 

 

За матеріалами:  pomisna.info 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.