ХВОРГО ВІДВІДАТИ

Предстоятель УПЦ відвідав поранених військовослужбовців

 

31 січня  Блаженнійший Епіфаній відвідав поранених військовослужбовців, які проходять своє лікування у Національному військово-медичному клінічному центрі, що у місті Києві. Митрополит подякував нашим воїнам за героїзм і жертовний подвиг захисту рідної землі та вручив їм  подарунки і молитовники.

Блаженнійший Владика побажав воїнам швидкого одужання та повернення до своїх родин, які з нетерпінням їх чекають.

- З перших днів неоголошеної війни на теренах східної України Православна церква завжди матеріально і духовно опікувалася нашими мужніми захисниками. В мене, як у Предстоятеля, є обов’язок допомагати, відвідувати і надихати хлопців, які постраждали під час захисту України. У нашої церкви є завдання – опікуватися воїнами-героями. В подальшому будемо робити ще багато добрих справ для військовослужбовців. Я бажаю усім захисникам здоров’я, сили, непереможного духу та справедливої перемоги над ворогом, – зазначив митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Після відвідування поранених Предстоятель разом з начальником медичного центру генерал-майором Казмирчуком Анатолієм Петровичем та його заступниками полковниками Лашиним Олександром Івановичем та Перовим Геннадієм Борисовичем обговорили плани для подальшої співпраці Церкви і медичним центром у галузі підтримки військово-медичної корпорації та військовослужбовців, які проходять лікування в шпиталі.

Предстоятель також у супроводі командування відвідав госпітальний храм, де вже протягом 20 років у медичного персоналу та пацієнтів шпиталю є можливість брати участь у богослужіннях та отримувати духовну підтримку.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО