ХВОРГО ВІДВІДАТИ

Предстоятель УПЦ відвідав поранених військовослужбовців

 

31 січня  Блаженнійший Епіфаній відвідав поранених військовослужбовців, які проходять своє лікування у Національному військово-медичному клінічному центрі, що у місті Києві. Митрополит подякував нашим воїнам за героїзм і жертовний подвиг захисту рідної землі та вручив їм  подарунки і молитовники.

Блаженнійший Владика побажав воїнам швидкого одужання та повернення до своїх родин, які з нетерпінням їх чекають.

- З перших днів неоголошеної війни на теренах східної України Православна церква завжди матеріально і духовно опікувалася нашими мужніми захисниками. В мене, як у Предстоятеля, є обов’язок допомагати, відвідувати і надихати хлопців, які постраждали під час захисту України. У нашої церкви є завдання – опікуватися воїнами-героями. В подальшому будемо робити ще багато добрих справ для військовослужбовців. Я бажаю усім захисникам здоров’я, сили, непереможного духу та справедливої перемоги над ворогом, – зазначив митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Після відвідування поранених Предстоятель разом з начальником медичного центру генерал-майором Казмирчуком Анатолієм Петровичем та його заступниками полковниками Лашиним Олександром Івановичем та Перовим Геннадієм Борисовичем обговорили плани для подальшої співпраці Церкви і медичним центром у галузі підтримки військово-медичної корпорації та військовослужбовців, які проходять лікування в шпиталі.

Предстоятель також у супроводі командування відвідав госпітальний храм, де вже протягом 20 років у медичного персоналу та пацієнтів шпиталю є можливість брати участь у богослужіннях та отримувати духовну підтримку.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі