Хто як Бог

У день Архістратига Михаїла вітаємо усіх капеланів України

 

Сьогодні, коли Православна Церква вшановує святого Архістратига Божого Михаїла, а разом з ним і всі небесні воїнства, ми вітаємо усіх військових капеланів України.

Начальник небесних воїнств архангел Михаїл першим серед ангелів підняв голос проти Люцифера, який через свою гордість наважився стати в опозицію до Всевишнього Творця і Бога Всього сущого. «Хто як Бог» - вигукнув святий воїн, «хто може рівнятися славі Творця і хто може зневажити творіння рук Його?». Тому не випадково архістратиг Михаїл був обраний символом капеланського служіння в Україні.

Святий Михаїл є духом, покликаним до служіння. Служіння кому? Служіння Богу задля виправлення і спасіння людини. Всі ангели є духами, які служать та допомагають. Адже саме слово «ангел» у перекладі означає «посланий», посланий служити. 

Капелани, вірні поклику Божому служити добру, першими відгукнулися на заклик провидіння йти служити людині там, де сіє зло сатана, нести світло тим, хто в темряві днів сподівається доброї звістки від Бога. Із зображенням святого воїна на своїх раменах капелани спонукані прикладом архангела Михаїла служать людині добром, несуть слово віри та надії, заспокоюють розбурхані війною серця та збирають в єдине те, що було розсіяне.

Дорогі наші капелани, будьте вірними поклику Божому за прикладом архангела Михаїла і Господь прославить вас тією славою, яка приготована усім, хто виконує волю Його.

З повагою до вашого служіння та з любов‘ю у Христі Ісусі колектив Синодального управління військового духовенства.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .