Храм для військових

У Коломиї для військовослужбовців зведено храм

 

На Прикарпатті у Коломиї на території військової частини 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади постав храм. На запрошення командира бригади Героя України полковника Василя Зубанича освячення церкви на честь Покрови Пресвятої Богородиці здійснив єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Єпископ Юліан зазначив, що тепер військові матимуть можливість відкривати свої сокровенні думки, бажання і молитовні прагнення перед Небесним Отцем, братимуть участь у Святих таїнствах Церкви Христової.

«Господь немов би хоче нам показати, що всі труднощі, виклики і негаразди є тимчасовими. Після зимової мертвості настає свято і торжество життя. Добро і правда завжди перемагають. Ми будемо переможцями, бо відстоюємо правду і виявляємо свою любов до ближніх і рідної землі, стоячи на захисті Батьківщини», – зазначив єпископ. 

Цього дня в новому військовому храмі було нагороджено меценатів, коштом яких постав цей Дім Божий, а також військових, котрі чи не найактивніше сприяли справі.

На урочистому заході були присутні: єпископ Василій (Івасюк) УГКЦ, Голова Коломийської районної державної адміністрації Любоми Глушков, Коломийський міський Голова Ігор Слюзар, депутати Коломийської міської та районної рад, особовий склад гірсько-штурмової бригади, військові капелани, громадськість.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Коломийської єпархії

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»