ХРАМОВЕ СВЯТО

Вчора у Луцьку храм при МВС святкував свій перший празник у лоні Української Церкви

 

Вчора Храм при Луцькому МВС святкував своє перше престольне свято під омофором Православної Церкви України. Нагадаємо 23 лютого цього року в храмі відбулося перше богослужіння капеланів ПЦУ, а вчора у день Святого Георгія Переможця у храмі відбулося урочисте архиєрейське богослужіння з нагоди храмового свята.

За Літургією, яку очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл (Зінкевич) у співслужінні капелана Сергія Лівончука молився головний поліцейський Волині Петро Шпига, його заступниця Наталія Пасічник, заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук, командир військової частини 1141 Національної гвардії України Василь Гуртовський та інші парафіяни храму.

Настоятель храму капелан Сергій Лівончук влучно зазначив, що храм покровителя військових та патрона усіх воїнів Юрія Переможця символічно розташований на території поліцейської установи, то ж правоохоронці мають благо відвідувати святиню щодня, а не чекати неділі, щоб завітати на службу.

- Не зважаючи на складні погодні умови, до маленької церкви прийшло чимало людей. Декотрі стояли на вулиці, тримаючи в одній руці парасольку, іншою хрестилися, ті ж, кому вдалося потрапити всередину, - передають волинські ЗМІ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації