Храм у військовій частині

19 листопада, у 24-ту неділю після П´ятидестниці, Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній та Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) з архіпастирським візитом відвідали 43 ОАБр, в/ч А3085 Збройних Сил України у селищі Дівички на Київщині. 

На території військової частини для духовних потреб військовослужбовців споруджено храм. До цього дня у храмі звершувалося богослужіння священиком Московського патріархату. Проте військові виявили потребу молитися українською мовою в Українські Церкві. Адже в  умовах неоголошеної війни Кремля вони не хочуть залишатися сателітами «русского мира».

Освячення храму на честь Святителя Миколая, митрополита Мир Лікійського, звершив Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній та митрополит Іоан (Яременко) у співслужінні настоятеля нового українського храму прот. Дмитра Волошина, Головного військового священика ЗСУ прот. Петра Мельника та єпархіального духовенства. За богослужінням молилися військові зі своїм керівництвом та православна громада смт. Дівички.

Дякуючи преосвященним митрополитам за освячення храму, настоятель прот. Дмитро Волошин зауважив, що у цій священній споруді віднині будуть звершуватися молитви рідною українською мовою для українських вояків.

Після урочистого богослужіння відбулось святкове нагородження військовослужбовців благословенними грамотами Синодального управління військового духовенства, а командир військової частини був удостоєний нагороди Ордена Георгія Переможця

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»