Храм на честь героїв

У Лівобережному районі Маріуполя побудують новий православний храм УПЦ Київського Патріархату. Про це повідомляє настоятель парафії Покрова Пресвятої Богородиці військовий священик Любомир Кащія.

На місці майбутнього храму духовенство Донецько-Маріупольської єпархії та військові священики на чолі з архієпископом Сергієм (Горобцовим) провели закладення капсули та освячення наріжного каменю. За словами настоятеля парафії о. Любомира, новий храм заснований на честь Покрова Пресвятої Богородиці і на пам'ять українських військовослужбовців, які загинули в результаті військового конфлікту.

На закладення каменю були присутні жертводавці, активісти парафії, а також бійці полку «Азов», яким від імені Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета були вручені медалі «За жертовність і любов до України».

Дівчата з молодіжної організації «ПЛАСТ» привітали гостей і всіх віруючих пісноспівами про рідну землю. Ще багато друзів парафії виступили зі словами підтримки та закликом до розбудови українських храмів на сході нашої Батьківщини.

Нагадаємо, що восени минулого року тимчасовий храм на честь Покрову Пресвятої Богородиці підпалили невідомі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».