Храм для військових

13 серпня 2017 р. митрополит Луцький і Волинський Михаїл відправив чин заснування храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці та поставлення хреста у військовій частині 1141 Національної гвардії України.

«Я впевнений, що у цій військовій частині служать справжні чоловіки, які збудують храм. Це питання часу. Я впевнений, що це буде улюблене місце для вас, що ви будете приходити в храм духовно підбадьоритися, відновитися, відпочити. Ви зможете бути впевненими, що про вас пам’ятає держава, що вас поважають люди і в тому, що Бог вас завжди захистить і збереже. Вітаю вас із цим першим кроком у будівництві храму і закликаю на вас Боже Благословення», – відзначив митрополит Михаїл. 

Разом з владикою молилися голова ГО «Військові капелани Волині» протоієрей Михайло Бучак, настоятель майбутнього храму військовий священик Сергій Лівончук, командир частини підполковник Василь Гуртовський, особовий склад.

Перший камінь на місці будівництва церкви заклав командир військової частини 1141 підполковник Василь Гуртовський. Від імені частини підполковник вручив подяку митрополиту Михаїлу за постійну підтримку частини.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Волинської єпархії

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»