ХОЛОДНОЯРСЬКА ПРОЩА. ДЕНЬ 3-й.

У Суботові на джерелах святих великомучениць святкували народження Іоана Хрестителя та молились про мир

 

Ранок третього дня Холодноярської прощі розпочався з Божественної літургії у мальовничій долині Суботова, де беруть початок чотири джерела з цілющою водою на честь святих великомучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Місце прочанства спочатку місцевих жителів, а потім і вірян з інших регіонів було облаштоване ще 2015 року. Його обрали не випадково. Місцеві жителі здавна приписують цій воді цілющі властивості. Кажуть, вона позбавляє від хвороб і поганих думок. Тут же облаштовано купальню, яка живиться водами трьох джерел.

Від світанку тут збиралися учасники Холодноярської прощі, щоби молитвою прославити благість Божу до нашого народу, а також прославити Предтечу Господнього Іоана, адже сьогодні у неділю, 7 липня, Православна Церква згадує народження цього вшанованого в Україні святого. 

На молитву разом з Головою СУВД митрополитом Іоаном (Яременком) прийшли військові Збройних Сил, Національної гвардії, юні пластуни, волонтери, науковці та звичайні молільники. Всі разом сьогодні підносили молитви за визволення нашої країни від ворогів та за добру вдачу українських військових.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.