Хай небо почує

В університеті оборони імені Черняховського молились за Україну

 

Зранку 13 жовтня, у переддень свята Покрови, Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) завітав до Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, щоби разом з професорсько-викладацьким складом та студентами піднести молитви до Пресвятої Богородиці.

На плацу університету митрополит Іоан звершив молебень за визволення України від нашестя загарбників. Опісля, відвідавши каплицю на території вищої військової школи, підніс молитви за спокій захисників нашої країни, котрі назавжди залишилися на полі бою. 

Разом з духовенством молився Начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко, колектив та студенти вищої військової школи.

Вчора Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) відвідав урочистості до Дня захисника України в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

Нагадаємо, 14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці указом Президента України Петра Порошенка було встановлене свято День Захисника України. Цього ж дня відзначають День українського козацтва та День створення УПА.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату