ГОТОВІ ЗАХИЩАТИ

На Черкащині капелани благословили випускників воїнів-прикордонників

 

У Головному центрі підготовки особового Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота відбувся урочистий випуск молодших інспекторів прикордонної служби та курсів підвищення кваліфікації кандидатів на отримання первинного офіцерського звання. Відповідні свідоцтва про закінчення навчання отримали майже 400 військовослужбовців.

Від імені Голови Синодального управління військового духовенства митрополита Іоана воїнів-прикордонників привітав старший військовий священик Черкаської єпархії протоієрей Василь Макогін. Також отець Василь разом із капеланом навчального центру протоієреєм Олександром Романишиним окропили воїнів святою водою та побажали їм Божого благословення на служіння Батьківщині.

Директор Департаменту особового складу генерал-майор Микола Маланчій за дорученням Голови Дежприкордонслужби України генерал-полковника Петра Цигикала привітав прикордонників з черговим випуском: «Сьогодні у нас знаменна подія – черговий випуск охоронців державного кордону. У непростий для країни час ви будете нести службу по охороні державних рубежів. Попереду чимало випробувань, але отримані знання та ваша наполегливість дозволять вам з честю і гідністю виконати всі поставлені перед вами завдання. Щиро вітаю всіх із черговим випуском, бажаю вам міцного здоров’я, щастя, миру та благополуччя».

Під час проведення урочистих заходів генерал-майор Микола Маланчій здійснив вручення нагород кращим випускникам та персоналу і здійснив перевірку готовності Головного центру до прийому та розміщення чергового призову військовослужбовців строкової служби.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .