ГОСТІ З-ЗА КОРДОНУ

Посол Литви молився з разом військовими на свято Благовіщення 

 

До 30 окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького, яка виконує завдання у складі Об’єднаних сил, з офіційним візитом завітала делегація Литовської Республіки, повідомляє Прес-центр операції Об’єднаних сил.

У гості до українських військових прибули Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, військовий аташе полковник Алгрідас Норкус, голова фонду «Корона князів Острозьких» Робертас Габулас спільно з представниками міжнародної благодійної організації «Карітас» та камерного оркестру імені Святого Крістофера.

Представники делегації спільно з командуванням частини та офіцерами об’єднаного командного пункту Об’єднаних сил обговорили питання, що стосуються співпраці цивільно-військового характеру. Також українські військові ознайомили волонтерів благодійної організації з соціально-гуманітарною ситуацією в зоні відповідальності наших підрозділів та узгодили основні аспекти можливої спільної роботи щодо її покращення.

По завершенню зустрічі, іноземні гості взяли участь у Божественній літургії, яку відслужив військовий капелан Олександр Люшенко з нагоди святкування свята Благовіщеня Пресвятої Богородиці.

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі