Голуб миру

Капелан привітав одеських школярів з Міжнародним днем миру

 

По всій Україні в закладах освіти відбулися заходи, присвячені Міжнародному дню миру, який щорічно відзначається 21 вересня. Для учнів проведилися тематичні класні години, виставки, різні акції. 

У Одесі цього дня школярі  приєдналися до всеукраїнської акції «Голуб Миру».

В Одеському ліцеї №9 до свята відбувся відкритий захід «Миру бути!». З учнями зустрівся головний капелан регіонального управління військового духовенства "Південь" протоієрей Василь Вирозуб, який привітав всіх присутніх із Міжнародним днем миру. Після розмови з капеланом учні передали засоби індивідуального користування та смаколики, які випікали власноруч, захисникам на сході України.

Довідка:

У 1981 році своєю резолюцією A/RES/36/67 Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру (International Day of Peace) і встановила його святкування на третій вівторок вересня. Заснувавши цей День Генеральна Асамблея присвятила його вшанування і зміцнення ідеалів світу як усередині держав і народів, так і між ними.

А через 20 років, у 2001 році, Генеральна Асамблея одноголосно прийняла резолюцію A/RES/55/282, в якій постановила, що з 2002 року Міжнародний день миру буде відзначатися щорічно 21 вересня, як день загального припинення вогню і відмови від насильства.

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»