Голова СУВД відвідав АТО

Митрополит Іоан (Яременко) здійснив робочу поїздку до зони проведення АТО у Донецькі та Луганські областях. Впродовж п’яти робочих днів Владика відвідав штаб АТО, три ОТУ і кілька військових підрозділів.

Робоча поїздка Голови Синодального управління військового духовенства митрополита Іоана (Яременка) відбулася у супроводі Першого заступника голови СУВД прот. Тараса Мельника і старшого військового священика АТО прот. Костянтина Холодова

Під час перебування в зоні АТО, владика Іоан найперше провів зустріч із командувачем АТО, начальником штабу - першим заступником Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Хомчаком Русланом Борисовичем. В ході розмови було обговорено необхідність інституту штатного військового духовенства, актуальність священичого служіння серед військовослужбовців та перспективи майбутньої співпраці.

Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко) провів зустріч із керівниками ОТУ "Луганськ" і ОТУ «Донецьк», полковником Ромигайлом Петром Дмитровичем і генерал-майором Наєвим Сергієм Івановичем. В ході розмови було обговорено необхідність штатного військового духовенства у ввірених їм підрозділах, актуальність священичого служіння серед військовослужбовців, якісні зміни у підрозділах де присутні військові священики УПЦ КП та перспективи майбутньої співпраці. До обговорення також долучилися координатор ОТУ "Луганськ", військовий священик Володимир Беспалий. і координатор ОТУ «Донецьк», військовий священик Олександр Медведєв.

Митрополит Іоан, від імені Святійшого Патріарха Філарета, за визначні заслуги нагородив керівника ОТУ "Луганськ", полковника Ромигайла Петра Дмитровича і керівника ОТУ «Донецьк», генерал-майора Наєва Сергія Івановича орденами Святого Юрія Переможця.

20 жовтня митрополит Іоан (Яременко) провів зустріч із координаторами ОТУ «Маріуполь» військовими священиками ігуменом Іоаном (Коршков) та протоієреєм Любомиром Кащієм. Владика, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, доручив нагородити за визначні заслуги орденом Святого Юрія Переможця командуючого ОТУ «Маріуполь» полковника Москальова Едуарда Михайловича.

Також Митрополит Іоан (Яременко) провів зустріч з командиром 54-ої окремої механізованої бригади підполковником В. Д. Горбатюком. В ході зустрічі було обговорено необхідність штатного військового духовенства у підрозділі та перспективи майбутньої співпраці.

Під час перебування в зоні АТО митрополит Іоан (Яременко) освятив наріжний камінь під каплицю у одному із підрозділів, що виконує бойові завдання в зоні проведення АТО.

Прес-служба СУВД.

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .