ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Військовий священик Іван Михайлишин вшанував українських добровольців

 

У Києві 14 березня у День добровольця капелан Іван Михайлишин разом з військовослужбовцями-добровольцями поклав квіти до стели Добровольчих батальйонів України. Капелан Іван згадав як два тижні тому мав можливість побувати в зоні ООС та поспілкуватися із бійцями 1-го батальйону оперативного призначення НГУ імені Кульчицького. Цей батальйон п'ять років тому був сформований із членів Самооборони Майдану і одним із перших вирушив на війну з сепаратистами, а добровольці батальйону брали участь у звільнені Слов'янська.

"Я горджуся всіма вами. Я дякую за те що ви є. Слава, честь шана і повага всім хто захищав і захищає нашу Україну. Вічна пам'ять і Царство небесне всім тим хто загинув захищаючи Україну" - підсумував капелан Іван Михайлишин.

Також військовий священик поклав квіти до пам'ятника Воїна добровольця що на Троєщині та підніс молитви за загиблих добровольців на Лісовому кладовищі. Головний військовий священик НГУ Іван Михайлишин подякував батькам загиблих добровольців за те, що вони виховали таких патріотів.

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.