Фестиваль Холодноярська Проща

24 серпня в святковий для українського народу 26 вечір незалежності України в селищі Стецівка, що на Черкащині, розпочалося військово-цивільне паломництво «Холодноярська Проща».

Прощу урочисто відкрив Голова Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополит Іоан (Яременко).

До учасників паломництво з привітальним словом звернулись: Голова Черкаської обласної державної адміністрації – Ткаченко Юрій Олегович, народний депутат – Рудик Сергій Ярославович, ректор Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького – Черевко Олександр Володимирович.

Після офіційної частини відкриття  «Холодноярської Прощі» розпочався святковий концерт за участі творчих колективів Черкащини.

Довідково: військово-цивільне паломництво «Холодноярська Проща» проходить на Чигиринщині з 24 по 27 серпня 2017 року. Учасники фестивалю розміщаються на території етнографічного комплексу «Козацький хутір».

Для зручності учасників фестивалю, одразу за територією наметового містечка розташовується фуд-корт та концертна зона.

З програмою фестивалю можна ознайомитись за цим посиланням

https://drive.google.com/file/d/0BxbviqcmOqfTQ1FRaXRmYWtIdGc/view

Пропоновані новини

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»