ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ ДІТОК

Капелан провів екскурсію для дітей військовослужбовців

 

26 серпня Капелан Святослав Юрків провів екскурсію для дітей військовослужбовців Міжнародного центру миротворчості та безпеки до Львівських Карпат. “Діти – наше майбутнє! Будемо збагачувати їх духовно, культурно та патріотично, щоби виховати їх хорошими громадянами нашої незалежної держави” - впевнений капелан.

Юні туристи поринали в давню історію нашого краю, освоювали прабатьківські рецепти самолікування та довголіття, брали участь в дегустації цілющого трав’яного чаю та лікувальних сиропів, знайомились з фортифікаційними спорудами часів Київської Русі «Тустань», відпочивали на природі, переходили через пішохідний міст завдовжки 400 м та набирались сил перед початком нового навчального року.

Особливим місцем подорожі став скельно-печерний монастир села Розгірче, який сягає XIII–XIV ст. Діти захоплювались аскетичними умовами проживання ченців, оглядали столітні написи на стінах і старались піднятись якомога вище непростими сходинками.

Разом з капеланом дітки помолились до Господа Бога за нашу Батьківщину, воїнів, родини і сім’ї, а також за успішне навчання. “Додому повернулись темної ночі втомленими і щасливими, - каже капелан.

“Хочемо висловити щиру подяку командуванню Міжнародного центру миротворчості та безпеки за сприяння в поїздці, Яворівській державній районній адміністрації за надану транспортну допомогу, сільському голові с. Розгірче Маланію Миколі Михайловичу, керівництву Державного історико-культурного заповіднику «Тустань» та нашому фотографу Корнієнку Степану Васильовичу” - додав військовий священик.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».