ДЖЕМБОРІ-УКРАЇНА

На Рівненщині стартувала ювілейна пластова зустріч

 

Сьогодні на околиці с. Хотин на Рівненщині розпочинається Ювілейна Пластова Зустріч-Джемборі “Рівно 30. Рівне”.  Це головна пластова подія цього року. Триватиме свято пластунів з 20 до 23 серпня 2019 року. Програма зустрічі наповнена різноманітними активностями, змаганнями і майстерками, а ще зустрічами, дискусіями, концертами та ватрами.

Зараз на території села Хотин у Рівненському районі облаштовують наметове містечко. Сюди прибувають учасники з 18 областей України, делегації з Австралії, Польщі, Білорусі, Канади, США, Грузії. Тут вони будуть таборуватися впродовж 3-ох днів.

На відкриття пластової зустрічі прибув капелан Національної скаутської організації України архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор (Писик) та старший капелан Рівненської єпархії ПЦУ протоієрей Тарас Климович.

Дже́мборі— традиційний скаутський злет в таборових умовах. Вперше міжнародне скаутське джемборі відбулось 1920 року у Великій Британії. З того часу Світові джемборі проводяться постійно кожні чотири роки.

Окрім світових Джемборі часто проводяться менші за масштабами, наприклад Джемборі окремих регіонів — Центральноєвропейське джемборі, Балтійське джемборі, Євразійське джемборі, Тихоокеанське джемборі, а з1996 року і українське джемборі, яке відбулось 15-25 серпня поблизу Невицького замку на Закарпатті.

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»