ДРУГ У БІДІ

16-та гуманітарна допомога з Латвії вже в Україні

 

Вже вкотре Латвія демонструє дружнє співпережиття жителям Донбасу та військовослужбовцям в ООС, допомагаючи необхідним. 

З 9 по 12 вересня цього року Посол Латвії в Україні Юрійс Пойканс спільно з Головним капеланом Національних збройних сил Латвії Елмарсом Плявіньшем та Аташе з питань оборони Латвії в України Еріксом Наглисом з офіційним візитом відвідують Донецьку та Луганську області, аби передати 16-ту гуманітрну допомогу з Латвії. Постійним членом міжнародної делегації вже традиційно є головний капелан Національної гвардії України прот. Іван Михайлишин.

Цього разу гуманітарний вантаж включає медичні засоби для медичних установ Донецької області та одяг для місцевих жителів і військовослужбовців, який підготувала латвійська сторона спільно з неурядовими організаціями Швеції.

Телефоном наш капелан повідомом, що вже у перший день перебування на сході України вдалося зустрітися з військовими 72-ї бригади та місцевим населенням. Ві вони отримали гуманітарне добро, привезене латвійцями.

Одночасно сьогодні до Латвії на реабілітацію відправилася група українських військових у складі 15 осіб, що постраждали у ході бойових дій на Сході України.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»