Дошки пам'яті

9 грудня митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив пам’ятні дошки загиблим українським бійцям Олегові Твердохлібу, Максимові Гринчишину, Олександрові Войчуку, які навчалися в Луцькому національному технічному університеті, та відправив по них заупокійну літію.

Звернувшись до присутніх, владика зазначив: «Вшановуючи героїв, ми надихаємось їхніми подвигами, що дає нам можливість із впевненістю дивитися у майбутнє».

Разом з митрополитом молилися викладачі Волинської православної богословської академії, ректор ЛНТУ Петро Савчук, професорсько-викладацький склад вишу, рідні та близькі загиблих, побратими, волонтери, студенти.

Максим Гринчишин був бійцем 72-ї окремої механізованої бригади. У 2014-му мобілізований до армії, а згодом підписав контракт. 19 лютого 2017 року загинув у боях під Артемівськом, що на Донеччині.

Олександр Войчук служив у 51-й механізованій бригаді. Брав участь у боях під Іловайськом. 29 серпня 2014 року під час виходу з оточення боєць загинув під обстрілами біля села Новокатеринівка Донецької області.

Олег Твердохліб був бійцем батальйону «Айдар». Пізніше став головою Спілки воїнів АТО Волині. За час перебування на війні отримав сім поранень та мав контузії. Звільнений у запас за станом здоров’я (наслідки контузії та виявлене онкозахворювання). Помер 17 квітня 2017 р. від раку слинної залози.

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Волинської єпархії

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»